Pagaritööstusest

Valdkond, mis puudutab miljoneid inimesi
Sügavkülmutatud pagaritoodetes on tarbija jaoks ühendatud kiirus, mugavus ja hea maitse. See on pagaritööstuse tänapäev, millest võidavad nii tarbijad, tootja kui ka loodus läbi ressursside mõistliku kasutamise.

Isuäratav tulemus
Koduse küpsetaja jaoks on peamiseks võtmesõnaks lihtsus. Värsked ahjusoojad saiad-pirukad valmivad vaid loetud minutite jooksul ning suurepärane tulemus on juhiseid järgides garanteeritud.

Seda võimaldab asjaolu, et ahju minevad hõrgutised on tehases juba eelküpsetatud ning seejärel kiiresti jahutatud. Tulemuseks on pikem säilivusaeg ja suurem vastupidavus transportimisel maitses järeleandmisi tegemata.

Tõhus tootmine
Külmutatud pagaritoodetele keskendumine lubab tootmisettevõttes paremini oma tegevust planeerida. Tänu pikemale säilivusajale saab korraga valmistada suuremaid koguseid ning kasutada efektiivsemalt seadmeid ning sisendressursse. Parima tulemuse tagavad kõrgekvaliteediline tooraine ning kaasaegsed tootmis- ja külmutamistehnoloogiad.

Sügavkülmutatud pagaritoodete turg liigub tõusujoones nii siin kui ka välisriikides. See on taas koht, kus Eesti on uuenduste ja eduloo eesotsas.

Laojuht uut „reguleeritavat“ külmladu näitamas.

Kerkimiskamber.